Karak کارک
چرا ارسال پیشنهاد روی پروژه ها هزینه دارد؟
تاربخ انتشار : یکشنبه، 17 مرداد 1395   |   موضوع : راهنمای کارک
چرا ارسال پیشنهاد روی پروژه ها هزینه دارد؟

1-هزینه های بازاریابی

کار فریلنسرینک هم مانند هر شغل دیگری نیاز به سرمایه گذاری دارد. اگر بخواهید حرفه و مهارت خود را در خارج از کارک به دیگران معرفی کنید تا پروژه ای از سوی کارفرما بگیرید باید مبلغی را صرف هزینه تبلیغات کنید و یا شاید لازم باشد دفتر و مکان ثابتی داشته باشید.

ما همواره هزینه های زیادی صرف تبلیغ کارک برای جذب پروژه و کارفرما و دیگر هزینه های جانبی می کنیم و در واقع بیشتر سختی های بازاریابی را از دوش فریلنسر بر می داریم تا وقت و تمرکز اصلی خود را روی مهارت و تخصص خود بگذارد.

هزینه ارتقاء ماهیانه حساب کاربری کارک در مقایسه با هزین های دفتر فیزیکی بسیار ناچیز است و حتی از هزینه یک تبلیغ معمولی در روزنامه هم کمتر است!

2-جدیت در کار

در حالت رایگان بودن پیشنهاد شاهد آن بودیم که بعضی از فریلنسرها که جدیت کافی در انجام پروژه نداشتند و یا تخصص لازم برای انجام آن کار را نداشتند پیشنهادهای غیر واقعی ثبت می کردند که باعث شکایت دیگر فریلنسرها و همچنین کارفرمایان می شد.

همچنین با توجه به رایگان بودن ارسال پروژه حساب های غیر واقعی دیگری می ساختند و یا اطلاعات تماس ارسال می کردند.

با ارتقاء حساب کاربری افراد جویای کار و دارای تخصص جدیت در کارشان را ثابت می کنند و شاهد پیشنهاد های غیر واقعی نخواهیم بود.

3-جذب پروژه های بیشتر

همانطور که در بخش یک هم اشاره شد ما برای جذب پروژه های بیشتر تبلیغات می کنیم. شما با ارتقاء دادن حساب کاربری خود به ما کمک می کنید تا پروژه های بیشتری در سایت داشته باشیم و این یک برد دو طرفه هم برای ما و هم برای شما خواهد بود.

 

برای مشاهده مزایای ارتقاء حساب کاربری کلیک کنید.

 

با همکاری شما در حال ساخت بزرگترین بازار کسب و کار اینترنتی ایران هستیم.

 

با تشکر

کارک

© کلیه حقوق برای سایت کارک محفوظ می باشد. 1398 up
shopify analytics tool