Karak کارک
جمعه، 29 مرداد 1395
همیشه شنیدن حرف های افراد موفق برای ما جذابیت دارد. این حرف ها به ما نیروی بیشتر تلاش کردند می دهند و راه موفقیت را در ذهن ما روشن تر می سازد. در این مطلب می خواهیم یک فریلنسر خوب و موفق کارکی را به شما معرفی کنیم و مصاحبه کوتاهی با او داشته باشیم.
 
جمعه، 25 تیر 1395
سارق زمان کیست : کسانی هستند که بر اهداف و آرزو های خود متمرکز نیستند و به دنبال زمان هایی برای تلف کردن می گردند. آن ها به کار ها و گفتگوهایی مشغولند که دنیای ذهنیشان درگیر آن هاست و از این طریق وقت را هدر می دهند .
 
جمعه، 03 اردیبهشت 1395
در اوایل قرن بیستم میلادی همزمان با رکود حاکم بر اقتصاد جهانی، جنبش هایی تحت عنوان جنبش روابط انسانی شکل گرفت، که مسیر اقتصاد جهانی را به طور کلی تغییر داد . تا قبل از آن کارمندان یک ماشین فرض می شدند که تنها اهداف مالی دارند.
 
جمعه، 27 فروردین 1395
یکی از مهم ترین و حیاتی ترین اقداماتی که باید در حیات یک کسب و کار صورت گیرد آنالیز دقیق پیشرفت در کسب و کار است. از جهات بسیار زیاد این موضوع برای مدیران مشاغل اهمیت ویژه ای دارد . اقدامات باید به طور کامل مورد تجزیه و تحلیل قرار بگیرد و چرایی هر اتفاق اعم از آن که آن اتفاق خوب یا بد باشد مشخص گردد
 
چهارشنبه، 07 بهمن 1394
ماه ژانویه است، بنابراین شانس خوبی وجود دارد برای شمایی که در جستجوی یک کار جدید هستید. بر طبق سایت هایی مانند monster.com و LinkedIn ، این زمان رایج ترین موقعی از سال است که جویندگان شغل می توانند به جستجویشان خاتمه دهند.
 
شنبه، 12 دی 1394
سال جدید شروع شده و این یک زمان عالی برای آغاز تلاش برای رسیدن به فرصت های جدید است. شاید شما هم  در فکر شروع کردن یک ماهیت کاری جدید و یا شروع کردن فصلی جدید در زندگی هستید.
 
چهارشنبه، 09 دی 1394
مردم دچار حالاتی از ناراحتی  در زمان مشکلات اقتصادی می شوند. مانند افسردگی حاد که به هنگام بحران مالی جهانی به مدت چندین سال روی میدهد.اما برخی این بحران را فرصتی برای پیشرفت می بینند.
 
دوشنبه، 09 شهریور 1394
مهم نیست چه کار می کنید، مطمئن باشید که خوشحالی و آرامشتان در اولویت اول باشد. اگر درگیر موقیت شغلی سختی هستید، ساعت های زیادی سخت کار می کنید و یا از کار و شغلتان متنفرید این مطلب می تواند در بهبود خوشحالی زندگی و آرامش فکریتان مفید باشد.
 
© کلیه حقوق برای سایت کارک محفوظ می باشد. 1398 up
shopify analytics tool