Karak کارک
سوالات متداول

سرویس ها

سرویس چیست؟

سرویس همان کار یا خدمتی است که فریلنسر حاضر است با یک قیمت ثابت و در یک زمان مشخص برای کارفرما انجام دهد. از نگاهی دیگر در واقع سرویس ها اعلام آمادگی فریلنسر برای انجام کاری مشخص می باشند و معمولا سرویس ها شامل خدماتی می باشند که اکثرا کارفرما ها به آن نیاز دارند.

زمان انجام سفارش یک سرویس چقدر است؟

زمان تحویل یک سفارش بین 1 روز تا 30 روز می باشد که این زمان بعد از پذیرش سفارش توسط فریلنسر شروع می شود.

کارفرما

چگونه بهترین سرویس مرتبط با نیازم را انتخاب کنم؟

در سمت راست صفحه سروس ها فیلتری قرار داده شده که می توانید بر اساس معیارهای کار خود در سریعترین زمان به سرویس مورد نیاز خود برسید. توصیه می شود سرویس هایی را انتخاب نمایید که آخرین حضور فریلنسر آن مربوط به امروز یا چند روز پیش باشد.

چگونه فریلنسر سفارش من را دریافت می کند؟

بعد از تکمیل سفارش و ارسال آن به فریلنسر وی از سه طریق اعلان خودسایت، ‌ایمیل و پیام کوتاه از سفارش شما اطلاع پیدا کرده و در جهت پذیرش آن اقدام می کند.

تایید سفارش چقدر طول می کشد؟

بعد از اینکه شما سفارش خود را ثبت می کنید فروشنده 24 ساعت فرصت دارد تا آن را تایید کند. در صورتی که فرینسر بعد از گذشت این زمان سفارش شما آن را تایید نکرد شما می توانید سفارش خود را لغو کنید که مبلغ سرویس به حساب شما بازگردانده خواهد شد و یا می توانید همچنان منتظر تایید او بمانید. بعد از تایید کردن سفارش توسط فریلنسر وی فرصت دارد تا به اندازه ای که در سرویس مشخص کرده (تعداد روز ها) کار شما را تحویل دهد.

آیا امکان پیگیری سفارش در حین انجام آن امکان پذیر است؟

بله،‌ بعد از ثبت سفارش شما می توانید در صفحه میز کار  آخرین وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید و در طول انجام سفارش با فریلنسر گفتگو داشته باشد.

اگر از نتیجه کار راضی نباشم؟

هنگامی که کار توسط فریلنسر انجام می شود گزارش پایان کار را برای شما ارسال میکند. در صورت مطابقت نداشتن نتیجه کار با درخواست های شما موضوع را به فریلنسر اعلام نمایید تا کار خود را کامل کند. اگر باز هم کار به درستی انجام نشد و فریلنسر پاسخگو نبود می توانید سفارش را به داوری ارجاع دهید تا در مورد آن قضاوت شود.

فریلنسر

چگونه یک سرویس حرفه ای بسازم؟

عنوان مناسب و تصویری خلاقانه و ‌با کیفیت انتخاب کنید.

توضیحات کاملی از سرویس درج کنید و به یکی دو خط بسنده نکنید.

در صورت نیاز از موارد افزودنی در سرویس خود استفاده نمایید.

چه زمانی و چگونه کار را به فروشنده تحویل دهم؟

هنگامی که کارفرما سفارش را ثبت می کند مبلغ سرویس را هم پرداخت می کند و مبلغ تا زمان تحویل شما به کارفرما و تایید کار توسط وی نزد سایت کار نگهداری می شود. پس شما می توانید بعد از دریافت سفارش کار را در اولین فرصت از طریق قسمت گفتگو در صفحه میز به کارفرما تحویل دهید و سپس دکمه گزارش پایان کار را بزنید. با تایید پایان کار توسط کارفرما مبلغ سفارش به حساب شما انتقال پیدا می کند.

اگر کافرما کار را تحویل گرفت و گزارش پایان کار را تایید یا رد نکرد؟

در صورتی که کارفرما گزارش پایان کار شما را دریافت نماید و آن را تایید و رد نکند بعد از گذشت یک هفته سفارش توسط سیستم تایید خواهد شد.

© کلیه حقوق برای سایت کارک محفوظ می باشد. 1400 up
shopify analytics tool