Karak کارک
پروژه ای اختصاصی برای انجام دارید؟
به ورکفا مراجعه کنید!
فریلنسرینگ تحولی تازه در کسب و کار اینترنتی
تاربخ انتشار : دوشنبه، 09 فروردین 1395   |   موضوع : فریلنسینگ و دورکاری
فریلنسرینگ تحولی تازه در کسب و کار اینترنتی

فریلنسرینگ واژه ای نه چندان تازه ولی بسیار مهم در بازار فوق رقابتی کسب و کار امروزیست. دیگر نمی شود فریلنسرینگ را از کسب و کار اینترنتی جدا دانست، فریلنسر در اصطلاح به کسی گفته می شود که با انجام کار به صورت دور کاری و پروژه ای درآمد کسب می کند. مفهوم بسیار ساده ای که به یکی از مهم ترین بخش های کسب و کار اینترنتی بدل شده است .
از مزیت های بسیار بزرگ فریلنسرینگ، کار در فضای رقابتیست ! دیگر از هیچگونه سوبسید و یارانه خبری نیست. ملاک سنجش و درآمد زایی، کیفیت کار فریلنسر است. فریلنسر در چنین فضایی سعی دارد با ارائه کار خوب و مورد پسند مشتری، محبوبیت خود را افزایش داده و بتواند از توانایی خود بیشترین بهره اقتصادی را ببرد. یکی دیگر از این مزیت های بکر فریلنسرینگ ، نداشتن دغدغه جا و مکان و بازدید کننده برای شناساندن محصول یا خدمت خود است. دیگر نیازی نیست با هزینه های بسیار بالا کار خود را شروع کنید، نه به فضای فیزیکی مانند مغازه احتیاج هست و نه به هزینه های جانبی مانند مالیات و عوارض و ... . مسلما چنین فضایی برای کسب و کار اینترنتی بسیار ایده ال بوده و زمینه موفقیت اقتصادی شخص را به همراه دارد.
یکی از ویژگی مهم فریلنسرینگ این است که والی اصلی فضای کار و سرمایه است ! یک طرف سرمایه و کارفرما وجود دارد، که هدفش این است با کمترین هزینه به نتیجه مطلوب خود برسد و از طرف دیگر فریلنسر وجود دارد که می خواهد با انجام کار با کیفیت، فروش خود را بالا ببرد و رضایت عمومی را برای خود جلب کند .

اگر چه فریلنسرنیگ متعلق به خانواده بزرگ کسب و کار اینترنتی می باشد، ولی فریلنسر نمی تواند به تنهایی با ایجاد یک وبسایت شخصی یا کاری محصولات و خدمات خود را بفروشد دلیل آن این است که فضای فریلنسرینگ باید رقابتی باشد ! و رقابت اولین معیار سنجش یک وبسایت در حوزه فریلنسرینگ است.دیگر لازم نیست شخص، وبسایت شخصی ساخته و به دنبال جذب مخاطب باشد، کافیست در یکی از وبسایت های فریلنسرینگ خدمات و محصولات خود را ثبت کند و به فروش آن ها بپردازد.

امروزه مهمترین عاملی که ایده ها و توانایی آدمی را به انزوا می کشاند، عدم دسترسی به سرمایه اولیه برای شروع کار است . وبسایت های فریلنسرینگ به همین دلیل به وجود آمده اند تا این دغدغه اساسی را بر طرف کرده و مسیر رسیدن به موفقیت را برای همگان هموار کنند.

© کلیه حقوق برای سایت کارک محفوظ می باشد. 1398 up
shopify analytics tool