Karak کارک
پروژه ای اختصاصی برای انجام دارید؟
به ورکفا مراجعه کنید!
بهترین شهرهای جهان برای شروع کار در سال 2016
تاربخ انتشار : شنبه، 12 دی 1394   |   موضوع : موفقیت در کار و زندگی
بهترین شهرهای جهان برای شروع کار در سال 2016

سال جدید شروع شده و این یک زمان عالی برای آغاز تلاش برای رسیدن به فرصت های جدید است. شاید شما هم  در فکر شروع کردن یک ماهیت کاری جدید و یا شروع کردن فصلی جدید در زندگی هستید.

پس این مقاله برای شماست. PwC  برخی از پرجمعییت ترین شهرهای جهان را بر اساس فرصت های موجود رتبه بندی کرده است.این سازمان 10 گزینه شامل  سرمایه فکری ، نو آوری ، تکنولوژی آمادگی ، دروازه شهری ،حمل و نقل و زیر ساخت ، سلامت و امنیت ، پایداری، جمعیت شناسی و زیست پذیری، قدرت اقتصادی، سهولت در انجام کار و خرج زندگی رده بندی کرده است.

به لیست پایین نگاه کنید و بسنجید که کجا میخواهید فرصت بزرگ بعدی خود را شروع کنید.

1-لندن

با توجه به PwC 2014 گزارشی که در Cities of Opportunity  داده است.

لندن رتبه اول را از لیست تکنولوژی آمادگی ، دروازه شهری ، قدرت اقتصادی ، دارد. لندن  یکی از بزرگ ترین و بین المللی  ترین شهرها  در جهان است. بخاطر همین در آنجا فرصت های شغلی زیادی برای مهارت های گوناگون وجود دارد.

همینطور این شهر در کشوری قرار دارد که انگلیسی زبان هستند و این (زبان انگلیسی) لندن رو تبدیل میکند به یک نقطه گرم برای افراد ماهر از کل جهان .

2-نیویورک

رتبه نیویورک درPwC  در جایگاه دوم قرار دارد.نیویورک یک شهر واقعا جذاب هست. نه فقط برای افراد خارجی بلکه همیشه برای خود مردم آمریکا هم جذاب بوده. اشخاص حقیقی وقتی به نیویورک می آیند جذب انرژی و سحر و افسون شهر می شوند و این باعث میشه این شهر تبدیل بشه به یکی از مطلوب ترین شهر ها برای نقل مکان.

3-سنگاپور

رتبه ستگاپور از لحاظ حمل و نقل ، زیر ساخت و سهولت در انجام کار در رتبه اول لیست قرار دارد.

این شهر درست در مرکز آسیای شرقی قرار دارد  اما همچنان زبان رسمی آن انگلیسی است و این سنگاپور را تبدیل به یک شهر بسیار مطلوب برای افراد حرفه ای  آنهایی که خواهان هم گسترش ماهیت کاری و هم زندگی در یک فرهنگ مختلف هستند میکند.

4-تورنتو

رتبه چهار برای شهر تورنتو در این گزارش است.مزیت شهر تورنتو این  است که به آمریکا خیلی نزدیک است و از لحاظ فرهنگی شباهت زیادی به فرهنگ این کشور دارد. اشخاص حقیقی ای که از آمریکا رانده شده اند می توانند زندگی جدیدشان را راحتر از بعضی از شهرهایی که در لیست هستند در این شهر وفق بدهند.

5-سانفرانسیسکو

سانفرانسیسکو یکی از بهترین شهر هایی هست که  افراد حرفه ای میتوانند  در آن زندگی کنند  و کار خود را گسترش دهند. به طوری که تکنولوژی در بطن زندگی آنهاست. مرکز فرماندهی برخی از بزرگترین شرکت های تکنولوژی در  سانفرانسیسکو است. همچنین آب و هوای معتدل در طول سال سانفرانسیسکو را  به یک موقعیت عالی برای زندگی تبدیل کرده است.

لیست شهرهای دیگر رتبه بندی شده در زیر قرار دارد:

6- پاریس

7-استکهلم

8-هنگ کنگ

9-سیدنی

10-شیکاگو

 

© کلیه حقوق برای سایت کارک محفوظ می باشد. 1398 up
shopify analytics tool