Karak کارک
پروژه ای اختصاصی برای انجام دارید؟
به ورکفا مراجعه کنید!
سه شنبه، 15 فروردین 1396
همانطور که در مطلب قبلی وعده داده بودیم امسال تغییرات اساسی در سایت کارک خواهیم داشت. مهم ترین تغییر امسال جدا شدن قسمت پروژه ها از سایت و شکل گیری یک سایت جدید با نام ورکفا می باشد. این یعنی در سایت کارک فقط سرویس های کوچک خرید و فروس خواهند شد.
 
یکشنبه، 06 فروردین 1396
سال نو ما ایرانیان با بهار آغاز می شود. بهار که می آید انسان یاد شروعی دوباره می افتد. مثل سپیده دم صبح که نوید یک روز نو را به ما می دهد.
 
سه شنبه، 18 آبان 1395
چه خبره؟ سلام کارکی های همیشه همراه اول از همه باید از تک تک شما تشکر کنیم که با همراهیتون در این سه سال جدا باعث دلگرمی ما بودید و ما رو در این راه کسب و کار تنها نگذاشتید. قصد داریم به مناسبت سه ساله شدن کارک به طرفدارانمون تعداد ناقابلی جایزه اهدا کنیم.
 
جمعه، 30 مهر 1395
تابستان سال 1392 بود که به علت نبودن بستر مناسبی جهت ارتباط فریلنسر و کارفرما تصمیم به طراحی و برنامه نویسی سایتی در زمینه فریلنسینگ گرفتیم. در ابتدا هدف خود را بر فروش سرویس های کوچک که توسط فریلنسر ارائه شود قرار دادیم و چند نمونه سایت خارجی که در این زمینه یعنی فروش سرویس یا گیگ فعالیت میکردند را با توجه به محبوبیت بالایشان الگوی کار خود قرار دادیم که با گذشت زمان و دریافت بازخورد های کارفرمایان بر آن شدیم تا معکوس امکان قبلی یا همان پروژه ها را نیز را در سایت قرار دهیم.
 
پنجشنبه، 12 شهریور 1394
جهت تنظیم چگونگی اطلاع از رخدادهای مختلف حساب کاربری خود همانند دریافت یک سفارش، تحویل سفارش و ... توسط ایمیل و پیامک میتوانید به قسمت تنظیم رخداد ها رجوع کنید.
 
© کلیه حقوق برای سایت کارک محفوظ می باشد. 1398 up
shopify analytics tool