Karak کارک
سه شنبه، 15 فروردین 1396
همانطور که در مطلب قبلی وعده داده بودیم امسال تغییرات اساسی در سایت کارک خواهیم داشت. مهم ترین تغییر امسال جدا شدن قسمت پروژه ها از سایت و شکل گیری یک سایت جدید با نام ورکفا می باشد. این یعنی در سایت کارک فقط سرویس های کوچک خرید و فروس خواهند شد.
 
یکشنبه، 06 فروردین 1396
سال نو ما ایرانیان با بهار آغاز می شود. بهار که می آید انسان یاد شروعی دوباره می افتد. مثل سپیده دم صبح که نوید یک روز نو را به ما می دهد.
 
سه شنبه، 18 آبان 1395
چه خبره؟ سلام کارکی های همیشه همراه اول از همه باید از تک تک شما تشکر کنیم که با همراهیتون در این سه سال جدا باعث دلگرمی ما بودید و ما رو در این راه کسب و کار تنها نگذاشتید. قصد داریم به مناسبت سه ساله شدن کارک به طرفدارانمون تعداد ناقابلی جایزه اهدا کنیم.
 
جمعه، 30 مهر 1395
تابستان سال 1392 بود که به علت نبودن بستر مناسبی جهت ارتباط فریلنسر و کارفرما تصمیم به طراحی و برنامه نویسی سایتی در زمینه فریلنسینگ گرفتیم. در ابتدا هدف خود را بر فروش سرویس های کوچک که توسط فریلنسر ارائه شود قرار دادیم و چند نمونه سایت خارجی که در این زمینه یعنی فروش سرویس یا گیگ فعالیت میکردند را با توجه به محبوبیت بالایشان الگوی کار خود قرار دادیم که با گذشت زمان و دریافت بازخورد های کارفرمایان بر آن شدیم تا معکوس امکان قبلی یا همان پروژه ها را نیز را در سایت قرار دهیم.
 
شنبه، 30 مرداد 1395
همیشه شنیدن حرف های افراد موفق برای ما جذابیت دارد. این حرف ها به ما نیروی بیشتر تلاش کردند می دهند و راه موفقیت را در ذهن ما روشن تر می سازد. در این مطلب می خواهیم یک فریلنسر خوب و موفق کارکی را به شما معرفی کنیم و مصاحبه کوتاهی با او داشته باشیم.
 
دوشنبه، 18 مرداد 1395
ما همواره هزینه های زیادی صرف تبلیغ کارک برای جذب پروژه و کارفرما و دیگر هزینه های جانبی می کنیم و در واقع با این کار بیشتر سختی های بازاریابی را از دوش فریلنسر بر می داریم تا وقت و تمرکز اصلی خود را روی مهارت و تخصص خود بگذارد.
 
جمعه، 25 تیر 1395
سارق زمان کیست : کسانی هستند که بر اهداف و آرزو های خود متمرکز نیستند و به دنبال زمان هایی برای تلف کردن می گردند. آن ها به کار ها و گفتگوهایی مشغولند که دنیای ذهنیشان درگیر آن هاست و از این طریق وقت را هدر می دهند .
 
جمعه، 03 اردیبهشت 1395
در اوایل قرن بیستم میلادی همزمان با رکود حاکم بر اقتصاد جهانی، جنبش هایی تحت عنوان جنبش روابط انسانی شکل گرفت، که مسیر اقتصاد جهانی را به طور کلی تغییر داد . تا قبل از آن کارمندان یک ماشین فرض می شدند که تنها اهداف مالی دارند.
 
جمعه، 27 فروردین 1395
یکی از مهم ترین و حیاتی ترین اقداماتی که باید در حیات یک کسب و کار صورت گیرد آنالیز دقیق پیشرفت در کسب و کار است. از جهات بسیار زیاد این موضوع برای مدیران مشاغل اهمیت ویژه ای دارد . اقدامات باید به طور کامل مورد تجزیه و تحلیل قرار بگیرد و چرایی هر اتفاق اعم از آن که آن اتفاق خوب یا بد باشد مشخص گردد
 
یکشنبه، 15 فروردین 1395
مهم ترین چالش از بدو ورود به قرن 21 در دولت ها و سازمان ها رقابت جهانیست. ما با دومین نسل دهه اطلاعات پیوند خورده ایم. اولین نسل فرایند داده های ماشینی بود. نسل دوم به طرف تصمیم گیری و تعامل عزیمت کرده است، و با پیشرفت ارتباطات، هر عضوی از جامعه توانست به طور مستقل با عضوی دیگر از جامعه حتی اگر در دور ترین نقطه جهان هم باشد، ارتباط برقرار کند.
 
دوشنبه، 09 فروردین 1395
فریلنسرینگ واژه ای نه چندان تازه ولی بسیار مهم در بازار فوق رقابتی کسب و کار امروزیست. دیگر نمی شود فریلنسرینگ را از کسب و کار اینترنتی جدا دانست، فریلنسر در اصطلاح به کسی گفته می شود که با انجام کار به صورت دور کاری و پروژه ای درآمد کسب می کند. مفهوم بسیار ساده ای که به یکی از مهم ترین بخش های کسب و کار اینترنتی بدل شده
 
چهارشنبه، 07 بهمن 1394
ماه ژانویه است، بنابراین شانس خوبی وجود دارد برای شمایی که در جستجوی یک کار جدید هستید. بر طبق سایت هایی مانند monster.com و LinkedIn ، این زمان رایج ترین موقعی از سال است که جویندگان شغل می توانند به جستجویشان خاتمه دهند.
 
شنبه، 12 دی 1394
سال جدید شروع شده و این یک زمان عالی برای آغاز تلاش برای رسیدن به فرصت های جدید است. شاید شما هم  در فکر شروع کردن یک ماهیت کاری جدید و یا شروع کردن فصلی جدید در زندگی هستید.
 
چهارشنبه، 09 دی 1394
مردم دچار حالاتی از ناراحتی  در زمان مشکلات اقتصادی می شوند. مانند افسردگی حاد که به هنگام بحران مالی جهانی به مدت چندین سال روی میدهد.اما برخی این بحران را فرصتی برای پیشرفت می بینند.
 
پنجشنبه، 12 شهریور 1394
جهت تنظیم چگونگی اطلاع از رخدادهای مختلف حساب کاربری خود همانند دریافت یک سفارش، تحویل سفارش و ... توسط ایمیل و پیامک میتوانید به قسمت تنظیم رخداد ها رجوع کنید.
 
دوشنبه، 09 شهریور 1394
اگر شما یک فریلنسر هستید و به دنبال نکات کلیدی می باشید، در این مطلب شما با چند واقعیت راجع به فریلنسینگ و راه هایی برای یافتن یک کار فریلنسینگ آشنا می شوید
 
دوشنبه، 09 شهریور 1394
مهم نیست چه کار می کنید، مطمئن باشید که خوشحالی و آرامشتان در اولویت اول باشد. اگر درگیر موقیت شغلی سختی هستید، ساعت های زیادی سخت کار می کنید و یا از کار و شغلتان متنفرید این مطلب می تواند در بهبود خوشحالی زندگی و آرامش فکریتان مفید باشد.
 
دوشنبه، 09 شهریور 1394
تغییر حرفه موضوعی است که اغلب مردم در برخی از لحظات زندگی در مورد آن تأمل می کنند. این تغییر شامل تغییر تخصص، تغییر شغل، و یا حتی تغییر روش های کاری قابل انعطاف و تغییر پذیر است
 
دوشنبه، 09 شهریور 1394
گفتن از عمل کردن راحت تر می باشد، درست است؟ فقط به یاد داشته باشید که نخستین کتاب هری پاتر J.K. Rowling پیش از اینکه انتشارات زرنگ و موفق! لومزبری(Bloomsbury) آن را قبول کند، توسط 12 انتشاراتی رد شد. یک کار ناموفق به این معنی نیست که شما شکست خورده اید
 
دوشنبه، 09 شهریور 1394
فریلسینگ یکی از آسان ترین، سریع ترین و کم هزینه ترین راه ها برای کار کردن برای خود و بدست آوردن استقلال مالی و شغلی می باشد، بنابراین اگر شما نیز مایلید بادبان زندگیتان رو خود بدست بگیرید بهتر است همین امروز اقدام کنید و کار در این زمینه را به صورت تمام وقت و یا حتی در کنار شغلتان آغاز نمایید.
 
© کلیه حقوق برای سایت کارک محفوظ می باشد. 1400 up
shopify analytics tool